Допоможіть ! Довжина прямокутної ділянки - 48м., ширина у 2 рази менша. Знайди периметр ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Степан.
1)48:2=24(м)ширина
2)48*2+24*2=96+48=144(м)периметр