Три роки тому Гануси було 9рокив,а мами 32роки.Скильки рокив буде Гануси и ее сами через 4роки


Ответы на вопрос

Отвечает Персидская Ульяна.
9+3=12 (р)Ганусі зараз років
32+3=35(р)Мамі зараз років
12+4=16(р)буде Ганусі через 4 роки
35+4=39(р)буде мамі через 4 роки