Побудуйте графік функції y=3-0,5x.Знайдіть координати точок, в яких цей графік перетинається з

осями координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.
Y=3-0,5x
x    -2      2
y      4      2
x=0      y=3-0,5*0=3-0=3    (0;3)
y=0      3-0,5x=0⇒0,5x=3⇒x=3:0,5=6    (6;0)