Довжина акваріума який має форму прямокутного паралелепіпеда дорівнює 5 дм,ширина 4 дм. Коли в

акваріум налили 48 л. води то він наповнився на 4/5 його об'єму. Знайти висоту акваріума

Ответы на вопрос

Отвечает Юрьева Юлия.
48*5:4=60 (л) об*єм акваріума
5*4=20 (дм²) площа дна
60:20=3 (дм) висота акваріума
Відповідь: 3 дм.
Отвечает Дідушок Даша.
48 л = 48 дм³ 
1) 48 : (5/4) = 12*5 = 60 (дм³) - весь объем аквариума

V = Sh, S - площадь дна, h - высота
h = V/S

2) 4 * 5 = 20 (дм²) - площадь дна
3) 60 : 20 = 3 (дм) - высота

Ответ: 3 дм