Бірліктерін 2ге көбейткенде 4×2=8теңдігі қолданылатын екі таңбалы сардар


Ответы на вопрос

Отвечает Кабенова Гульназ.
4×1=4 4×2=8. 4×3=12. 4×4=16 4×5=20. 4×6=24 4×7=28 4×8=32. 4×9=36 4×10=40