БИР ТАНБАЛЫ БИРДЕЙ ЕКИ САННЫН КОСЫНДЫЛАРЫН ЖАЗ. АР КОСЫНДЫСЫМЕН БАЙЛАНЫСТЫ АЙЫРМАЛАР КУР. ОЛАРДЫН

МАНДЕРИН ТАП.

Ответы на вопрос

Отвечает Илахунов Шадияр.
1+1=2 2+2=4   5+5=10    6+6=12  7+7=14   8+8=16  9+9=18

10-5=5    4-2=2   2-1=1  12-6=6  14-7= 7   16-8  =8    18-9=9