100 л соку розлили у трилілітрові та п'ятилітров банки. Трилітрових банок було 10. Скільки було

п'ятилітрових банок.

Ответы на вопрос

Отвечает Басаримов Данила.
3*10=30 л в З-х банках 100-30=70 л сок в 5-х банках 70:5=14 банок по пять литров