Запиши вирази та обчисли їх значення. а) дільник 8 ділене а , є добутком чисел 4і6. б) зменшене 42

а відємник є часткою чисел 14 і 7. в) частку чисел 18 і 9 збільшити у дев'ять раз.

Ответы на вопрос

Отвечает Огородников Владислав.
А) 4*6/8=3
б) 42-14/7=40
в) 18/9*2= 4