Шаршының ауданы 10 000дм2. периметрі -?


Ответы на вопрос

Отвечает Портнягина Ксюша.
Шаршының ауданы 10000дм2 яғни,
S= 10000 дм2           a=100 дм          
a= ?                           P= a * 4
P=?                           P=  100 * 4 = 400 дм