7+6=13 жəне 2+3=5 тендіктерін пайдаланып кандай екі танбалы екі сандарды косу болады


Ответы на вопрос

Отвечает Кутин Ярослав.
7+13=20 7+2=9. 7+3=8. 7+5=12. 6+13=19