У ящику було 12 кг картопли .На приготування сниданку вытратылы 2 кг картопли,а на прыготування

обиду-3 кг.Скилькы килограмив картопли залышылося в ящыку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пескова Соня.

1.скільки всьго картоплі витратили

2+3=5 кг

2.скільки залишилось картоплі

12-5=7 кг

Відповідь: залишилось 7 кг картоплі.

  

Отвечает Пішак Надія.

1)12-2=10(кг)картопли

2)10-3=7(кг)картопли залишилося в ящику