25м дроту розрізали на шматки по 3 метри.Скильки вийшло таких шматків?Скільки метрів дроту

залишилося ?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Эрнест.
25/3=8 шматків
8*3=24 м
25-24=1 м залишився
Отвечает Копылова Алёна.
Всього метрів дроту - 25
Кількість шматків після розрізання: ?, але відомо що 1 шматок - 3 метра.
Розв"язання:
1)Так як 25 не ділиться на 3 , то беремо більш менше число, 24 наприклад.
24:3=8(шматків)
2)25-24=1(м)-залишилось дроту.
Відповідь: 8 шматків дроту з 24 м. Залишившся один метр