Салеметсиздерме.7есептин астындагы коп нуктеге не саламыз.айтасыздарма.2сыныптики



Ответы на вопрос

Отвечает Красная Маша.
10+8=18
18-8=10
10-10=8

20+8=28
28-8=20
28-20=8

30+8=38
38-8=30
38-30=8