На перший автомобіль поклали 2 1/3 т вантажу, а на другий на 1 3/4 більше. Скільки тонн вантажу

поклали на обидва автомобілі разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнигалимов Данис.
1) 2 1/3  +  1 3/4  = 2 4/12 + 1 9/12 = 3 13/12 = 4 1/12
2) 2 1/3 + 4 1/12 = 2 4/12 + 4 1/12 = 6 5/12
Відповідь: 6 5/12