Накресли прямокутник зі сторонами 3 см і 9 см.На скільки рівних квадратів його можна поділити?На

скільки сантиметрів периметр прямокутника більший від периметра одного квадрата?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Вова.
НА 12 САНТИМЕТРОВ БОЛЬШЕ
Отвечает Черепова Марина.
На три рівні квадрати 3см на 3см периметр прямокутника 9+3+9+3=24см а одного квадрата 3+3+3+3=12см
 
24-12=12см
На 12 сантиметрів периметр прямокутника більший від периметра одного квадрата.