За фарбування віконних рам один маляр одержав 75грн.а другий 45 грн. Другий робітник працював на 2

дні менше ніж перший . скільки днів працював кожний , якщо поденна оплата була однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Сергей.

75-45=30грн разница в оплате,

30/2=15грн в день,

45/15=3дня второй,

75/15=5дней первый или 3+2=5 дней