Вівці на день давали 3 кг кормів, а корові - на 24 кг більше. У скільки разів більше корму давали

корові, ніж вівці?1)3+24=27(кг)2)27:3=9(кг)Завдання;склади обернену задачу із запитанням"на скільки більше"

Ответы на вопрос

Отвечает Позябкина Анастасия.

Вівці вдень давали 3кг кормів, а корові у 9 разів більше. На скільки більше кормів вдень давали корові, ніж вівці?
1)3*9=27(кг)- давали корові;
2) 27-3=24 (кг)- більше.