В овочевий магазин завезли 9ц 50 кг овочів.Картоплі- 6 ц 8 кг,бурякыв-у4 раза менше,а решту

становила морква.Чому дорівнює маса моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Gryaznov Artem.

Перведемо центери у кг
9ц 50 кг = 950 кг
6ц 8кг=608 кг
каротпля=608 кг
а буряку у 4 рази менше тобто 608/4=152 кг
тепер 608+152=760
950-760=190 кг
морква=190 кг