У першому вулику зібрали 34 кг меду, у другому- на14 кг меду, менше ніж у першому, а у третьому-

на27 кг більше, ніж у другому вулику. Скільки кілограмів меду зібрали у третьому вулику?

Ответы на вопрос

Отвечает Занадворов Женя.
1)34-14=20(кг)-у другому вулику
2)20+27=47(кг)-у третьему вулику
Вiдповiдь:47кг