В таіланді існуе свято води. всі жителі в цей день обливають один одного водою і таким чином

бажають один одному щастя.один таіландський хлопець у цей день облив 19 дорослих і 27 дітей. скільком людям він побожав щастя?на скільки більше дітей ніж дорослих облив хлопець? допоможіть і умову до цеи задачі написати и задачу плиз умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Полина.
19+27=46(ч)-стільком людям він побожав щастя
2)27-19=8(ч)-на стільки більше дітей ніж дорослих  облив хлопець