Обчисліть значення сінус α+косинус β ,якщо α -β=180 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Sin α +cos β
α-β = 180
α=180+β
sin(180+β)+cosβ = -sinβ+cosβ