сума трёх доданкив100,перший доданок 30,другий на10менше вид першого,знайди третийдоданок(3дии)


Ответы на вопрос

Отвечает Берденова Аружан.

1.30-10=20

2.20+30=50

3.100-50=50

 

 

Отвечает Полянчич Іванка.

1) 30-10=20 - другий доданок

2) 30=20=50 два доданки

3)100-50=50 третій доданок