НА ПОЛОНИНІ ПАСЛОСЯ 27 ОВЕЦЬ,15 КІЗ І 13 БАРАНІВ.СКІЛЬКИ ВСЬОГО ТВАРИН ПАСЛОСЯ НА

ПОЛОНИНІ?ОБЧИСЛЕННЯ ВИКОНАЙ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

Ответы на вопрос

Отвечает Абумуслимов Ислам.

1) 27+13=40
2) 40+15=55

Отвечает Мочалова Настя.

  27+13+15=30+15=55 (всього тварин)
Відповідь: 55 тварин