Квадрат і прямокутник мають однакову площу.сторона квадрата8 см,а ширина прямокутника4 см,знайди

довжину прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Степан.

8*8=64(см в квадратi)площа квадрата
64:4=16(см)довжина прямокутника