Обчисліть 3\5 - 2\10 . це дроби з різними знаменниками


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Аня.
3/5 - 2/10 = (3*2)/(5*2) - 2/10 = 6/10 - 2/10 = 4/10 = 2/5

или

3/5 - 2/10 = 0,6 - 0,2 = 0,4
Отвечает Березюк Юлія.
3/5 = 6/10
6/10 - 2/10 = 4/10 = 2/5