За три дні турист пройшов 67,2км.Скільки км проходив він щодня, якщо частину шляху пройденого за ці

дні відносяться як 5:7:4

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Елизавета.
5+7+4=16 частин
67,2:16=4,2 (км) 1 частина
За перший день турист пройшов 4,2*5=21 км.
За другий день 4,2*7=29,4 км
За третій день 4,2*4=16,8 км.
Отвечает Шарифуллин Эраст.
5+7+4=16 частей
67,2\16= 4,2 одна часть
потом 4,2 умножаем поочередно на 5, 7,4 и получаем конкретно в каждый день