Перший трактор за 5 годин витратив 35 л пального. другий трактор на 1 годину витрачає на 1 л менше,

ніж перший. скільки пального витратить другий трактор за 7 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочкожаров Олег.
1)35/5 = 7 л. - витрачає перший трактор за годину.
2)7-1= 6л. - витрачає другий трактор за годину.
3)7*6 = 42 л. - витратить трактор за 7 годин
Відповідь: 42 л