Тетянка і Миколка зірвали 112горіхів.Після того як вони зїли порівну горіхів,у Тетянки залишилось

62 горіхи,а в Миколки 26 горіхів.Скільки горіхів зїв Миколка?

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

62+26=88орехов осталось

112-88=24 ореха съели

24/2=12 орехов съел коля