Один кран наповнює бак за 9хв. а інший за 6хв. Яка частина бака залишиться незаповненою після 1хв

спільної роботи"

Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Кирилл.
1/9часть бака за1хв первым краном
1/6                          вторым краном
1/9+1/6=(2+3)/18=5/18 вместе за 1хв
1-5/18=(18-5)/18=3/18 не заполнится
Ответ. 3/18