Лист жерсті завдовжки 490 см потрібно розрізати на смужки завдовжки 6 см і 8 см. Скільки смужок

кожного розміру , якщо їх кількість має бути однаковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Карионова Анастасия.

6+8=14см довжина двох смужлк

490/14=35 смужок кожного розмыру

Отвечает Филиппов Никита.

6х+8х=490

14х=490

х=35

 

35 смужок кожного розміру.