Складіть рівняння прямої , яка проходить через точки С (-3;12) і D(1;4).


Ответы на вопрос

Отвечает Канцерова Лилия.
Скористаймося формулою для складання рівняння прямої, що проходить через дві задані точки:  \frac{x-x_1}{x_2-x_1}= \frac{y-y_1}{y_2-y_1}  . Маємо:
  \frac{x+3}{1+3} =\frac{y-12}{4-12};  \frac{x+3}{4}= \frac{y-12}{-8}  ; -8x-24=4y-48; 4y+8x-24=0; y=6-2x 

Відповідь: y=6-2x.