Потяг їде зі швидкість 75 км/год. Яку відстань буде коли він подолає 1 дві третіх год,одна

п*ятнадцята,2 год 36 хв..???

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Александра.
75 множемо на 1 цілу дві-третіх=50(км)-подолав за 1 цілу дві-третіх,
75множимо на одну п*ятнадцяту=5(км)-подолав за одну п*ятнадцяту,
2 год 36 хв переводимо в мішане число=2 цілих 36-100,
75*2цілих 36-100=54(км)-за 2 год 36 хв.