1. Купили сир і ковбасу, причому за сир заплатили 24,3 грн, що становить 60 % від вартості усієї

покупки. Скільки коштує вся покупка? Скільки гривень заплатили за ковбасу?

Ответы на вопрос

Отвечает Shitts Milena.
1) 24,3 * 100 : 60 = 40,50 (грн) вся покупка
2) 40,5 - 24,3 = 16,2 (грн) заплатили за ковбасу