Решите задачу: Вантажівка йшла 4год зі швидкістю 62,5 км/год, потім 2,5год зі швидкістю 53,4км/год

, і , нарешті , 1,5год-зі швидкістю 82,2км/год. Знайдіть середню швидкість вантажівки.

Ответы на вопрос

Отвечает Панферова Виктория.
1) 62,5*4 + 53,4 *2,5 +82,2*1,5 =250 + 133,5 + 123,3 = 506,8 ( км ) - весь путь 
2) 4 + 2,5 + 1,5 = 8 (часов ) -время 
3 ) 506,8 / 8 = 63,35( км /ч ) - средняя скорость