Для в'язання дитячих светрів майстерня закупила 4 коробки білої пряжі й 7 коробок блакитної по 16

мотків у кожній.скільки грошей витратили на придбання пряжі якщо ціна одного мотка 90 гр

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
4*16=64 (мотка) белой пряжи
7*16=112 (мотков) голубой
64+112=176 (мотков) всего
176*90=15840 (гр)
Ответ: на приобретение пряжи потратили 15840 гривен