Катер курсує річкою між двома містами,відстань між якими 63 км.Власна швидкість катера 15 км/год,а

швидкість течії 6 км/год.Знайдіть,який час витратить катер на один рейс туди і назад. ПОМОГИТЕ!!! ПОЖАЛУЙСТА МНЕ РЕШЕНИЕ С ОБЬЯСНЕНИЕМ ))

Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Адам.
1) 15+6=21 км/год - швид катера за течією
2) 15-6=9 км/год - швид катера проти течії
3) 63:21=3 год - час на дорогу за течією
4) 63:9=7 год - час на дорогу проти течії
5) 3+7=10 год - потратить на один рейс