за 2 год пішохід пройшов 10км. Скільки кілометрів він пройде за 3 год, якщо за кожну наступну

годину проходитеме на 1 км менше?

Ответы на вопрос

Отвечает Михоничев Деня.

1) 10 : 2 = 5 (км) - прошёл за 1-й час

2) 5 – 1 = 4 (км) - пройдёт за 2-й час.

3) 4-1=3 (км) -скорость за третий час.

4) 3+4+5=12 (км) 

Ответ: 12 км пройдёт за три часа