Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита. Маса пшениці була на 16 ц більша, ніж маса маса

жита. Скільки кілограмів жита і скільки пшениці зібрав фермер окремо, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахиярова Аделина.
16ц=1600кг
38-18=20
1600/20=80кг в одному
38*80=3040 кг пшениці
18*80=1440 ккг жита