Сума трьох чисел доривнюе 70.Перше число -21,друге -на 3менше,ниж перше.Чому доривнюе третье число?


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
21+(21-3)+х=70
39+х=70
х=70-39
х=31