до млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита . пшениці привезли на 16 ц більше, ніж жита .

скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Елизавета.
16ц=1600кг
58-38=20(м) різниця
1600:20=80(кг) в одному мішку
58х80=4640кг=46ц40кг- пшениці
38х80=3040кг=30ц40кг- жита