У річковий порт доставили 24 168 т.пшениці.Усю пшеницю вивантажили за 4 дні, кожного дня

порівну.Третину пшениці,яку вивантажили першого дня, відправивили до млина.Скільки пшениці відправили до млина?

Ответы на вопрос

Отвечает Несипбаев Ерхан.

1)24168:4=6042(т)-вивантажували в один день        2)6042:3*1=2014(т)-пшениі вдправили на млин