Сума трьох доданків 24509.Сума першого і другого -14707,а другого і третьго-15800.Знайди кожний

доданок.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даня.
24509-14707=9802 

24509-15800=8709
24509-8709+9802=5998

Отже перший доданок - 8709
Другий - 5998
Третій - 9802.