Доведіть, що різниця числа abc і суми його цифр ділиться на 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Мария.
Число из цифр(авс)=100а+10в+с
а+в+с-сумма цифр числа
100а+10в+с-(а+в+с)=100а+10в+с-а-в-с=99а+9в=9(11а+в)  делится на 9!