Математика 2 класс манi13- ке,16-га тенкосындыларды жаз. Азайгышы 13-ке,16-га тен айырмаларды жаз.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.
12 + 1 = 13          15 + 1 = 16          
11 + 2 = 13          14 + 2 = 16
10 + 3 = 13          13 + 3 = 16
9 + 4 = 13            12 + 4 = 16
8 + 5 = 13            11 + 5 = 16
7 + 6 = 13            10 + 6 = 16
                            9 + 7 = 16
                            8 + 8 = 16
Ал азайғышы осы сандар керісінше жазылады. 13 пен 16 дан осы сандарды азайтасыз.