Куртка коштує 600грн. Після першої переоцінки її ціна знизилась на 15%,а після другої переоцінки

ціна знову знизилась на 10%.Скільки коштує куртка тепер?

Ответы на вопрос

Отвечает Недбалюк Iра.
1)600:100=6(это 1%=6грн.)
2)15%*6=90(это скидка 15% в гривнах )
3)600-90=510грн.(это цена куртки со скидкой 15%)
4)510:100=5.1(это 1%)
5)10%*5.1=51грн(это скидка 10%)
6)510-51=459грн.цена куртки теперь.