За тиждень було відремонтовано 16 км дороги, що становить 4\9 довжини всієї дороги.Яка довжина

дороги?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.
16:4/9=16*9/4=36 (км)
Ответ: длина дороги 36 км