Площа парку 86 000 м2. Частина його у вигляді прямокутної ділянки зі сторонами 320 м і 100 м

відведено під ігровий майданчик. 3/4 решта парку займають кущі й дерева. Яку площу займають кущі і дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Путилина Аня.
320*100=32000 м кв
86000-32000=54000 м кв
54000*3/4=40500 м кв кущы
Отвечает Евсеев Матвей.
320*100=32000кв м площадь делянки
86000-32000=54000кв м остаток
54000:4*3=40500кв м занимает парк