З одного вокзалу вирушили в протилежних напрямках 2 автобуси.Швидкість 1 автобуса 65км\год,а

другого--на 10км\год більша.Яка відстань буде між автобусами через 6год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Горный Вова.
1) 65+10=75 ( км/год)-швидкість другого автобуса
2) 65x6=390 (км) -відстань першого автобуса,яку він проїде за 6 годин
3) 75x6=450 (км) -відстань другого автобуча,яку він проїде за 6 годин
4) 390+450=840(км)
Відповідь: через 6 годин після початку руху відстань між автобусами буде 840 км.