Ауданы 200 м2 жылыжайдың әр квадрат метріне 10 кг, ал ауданы 150 м2 екінші жылыжайдың әр квадрат

метрінен 20 кг... Екі жылыжайдан барлығы неше килограмм...

Ответы на вопрос

Отвечает Алимерзаев Никита.
200м2×10=2000кг
150м2×20=3000кг
2000+3000=5000кг
Жауабы:5000кг