Три загони школярiв садили дерева. Перший загiн висадив 7/20 усix дерев, а другий- 5/8 залишившихся

дерев, а третiй-решту 195 дерев. Скiльки дерев висадили?

Ответы на вопрос

Отвечает Войткевич Таня.
1-7/20=13/20 посадили за другий і третій загони разом
13/20*5/8=13/32 посадив другий загін
13/20-13/32=39/160 посадив третій загін
195:39*160=800 дерев всього
=======================================